?

Log in

No account? Create an account
patrankininkas

gedas


Piknikas istorijos šalikelėje


Previous Entry Share Flag Next Entry
vėl ir vėl
pypkorius
gedas
Rytas ketvirtas.
Nors buvau pasiruošęs filmuot ir rankose turėjau fotokamerą, užsižiopsojau bekalbėdamas su vaiku apie komiksus - ir pražioplinau damą, kuri be skurpulų savo automobiliuku tik čiūžt per pėsčiųjų perėją... Bet tai dar nieko,  antroji, ėmė sukinėtis-apsisukinėt po šaligatvį (volkswagen pasatu) ir maklinėdama atbuline eiga, vos nenukalė vieno augesnio mokinio  - gerai kad spėjo atšokt, mano pirmokėlis būt nesusipratęs.
Ten baisuva - prie mokyklos mažut aikštelė, 10-12 mašinų, bet aišku, dar koks 20 grūdasi į ten pat ir užstato visą platoką šaligatvį iki pat durų. Kad stato dar nieko - ten pat apsisukinėja, tuo šaligatviu tarp mašinų į mokyklą bandančiam prasmukti mokinių sraute.
Ir, kaip matote, iš keturių rytų, tris (oc aš prie perėjo teužtrunku gal tik porą minučių kasryt) - be skurpulų naudoja pėsčiųjų perėją kaip įvažiavimo-išvažiavimo kelią, stovi ten kas ar ne (atsitrauks gi).
Galvoju brūkštelt laiškelį mokyklos vadovybei, kuri užmerkia akis į kasrytinę pavojingą situaciją prie jos durų, savivaldybei ir kelių policijai. Gal dar kokius "15 min" prigriebt, kad pafilmuotų (kiek teko įsitikint jie operatyviausiai sureaguoja)?
O čia tas šaunuolis (-ė) praėjusį penktadienį pro mane spraudęsis į pėsčiųjų perėją. su kvitu, brolau!
  

UPD. Skimbtelėta Vilniaus kelių policijai (gal ir atvažiuos, bet rytais patys kamščiai, pareigūnų trūksta), lryto ir lrt televizijoms (menka, problema,. nevažiuos), 15 min portalui (lyg ir susidomėjo), Vilniaus m. eismo organizavimo skyriui (kažką sumurmėjo, kad pastatyt kuliukus būtų gerai. būtų). Bet iš pokalbių su visais supratau, kad kol ten, deja, ant kurio vaiko neužvažiuos, tol didesnio dėmesio nėra ko tikėtis.
Be to, pašnekvoai nelabai suprato - kas čia per nusižengimas - važiuioti per pėsčiųjų perėją?
Nusižengimas, jei įvažiuojama-išvažiuojama (ant šaligatvio, prie pat mokyklos durų) va šitaip:


  • 1
O tu FB merui Zuokui papostink, dabar rinkimai, gal ir padarys ką nors?

Tokia problema lengvai išsprendžiama nedideliu kuoliuku per vidurį perėjos šaligatvio. Aišku pats tokio nepastatysi, bet koks akmenuko (ar kitokios matomos kliūties) atritinimas į tą vietą labiau pagelbėtų nei mojavimas fotoaparatais.

..ir įdomu kiek minučių tas akmuo ten prastovėtų? O fotoaparatais niekas nemojuoja, jais fotografuoja.
Ir jei imsi savavališkai ritinėti akmenis - pačiam baudą įritins.

patarimas

(Anonymous)
Kažkada mano vyras rašė Vilniaus policijai dėl piktybinio automobilių važiavimo autobusų juosta. Tą pačią dieną gavo atsakymą, jau kitą dieną toje gatvėje budėjo policijos automobilis. Žinoma, tai truko tik kelias dienas, bet sakė, reikalas susitvarkė. Taip ir čia, siūlyčiau net ne skambinti, o parašyti el. laišką. Galima pridėti ir nuotraukų. Manau, kad bent vieną kitą rytą yra šansų sulaukti policijos ekipažo. Sėkmės kovojant, nes tikrai baisu!

tai aš kalbėjau su patrulių vadu pačių, bet bėda, kad tai vyksta maždaug nuo 7.30-8.10, per rytinį piką, kai tų pareigūnų neužtenka visose vietose.
Baisumo tai man nebaisu, vaikas, kai jau paleisiu vieną, pro kitą įėjimą vaikščios... Bet labai pikta, kad turi nutikt nelaimė, kad kas sukrustų, o jos ilgai laukt nereikės.

tai 15min.lt ir videoregistratoriaus kadrus deda:)

ir jie tikrai labai sparčiai reaguoja į žmonių laiškus, nepalyginsi su delfiu.

keista, šįsyk nesureagavo.
šįryt mačiau kaip toji golfistė vėl taip pat pranėrė pėsčiųjų perėja, gaila per toli buvau. bet papuls ji į kadrą vieną dieną vistiek

  • 1